Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sevencomp/domains/autopobabci.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 Ford Mustang GT 2017 – Auto Po Babci

Ford Mustang GT 2017

Historia

     Mustang jest symbolem amerykańskiej motoryzacji, wolności, samochodów, które mogą sobie pozwolić na rozrzutność w wielkości, liczbie cylindrów, spalaniu i taki też jest Mustang z 2015r. Ta 5-litrowa, wolnossąca V8-ka z jednostką napędową o mocy 421 KM, swoim przyjemnym, dość łagodnym bulgotem zmienia ci humor niezależnie od tego, jaki był wcześniej.
Nowa generacja Mustanga to też nowoczesne podejście do właściwości jezdnych. Niezależny układ zawieszenia sprawnie dostosowuje się do nierówności drogi i dobrze tłumi napotykane przeszkody. Ford sporo się napracował nad podwoziem, bo auto jest jednocześnie zaskakująco sportowe i wygodne.
Elektryczne wspomaganie kierownicy EPAS stawia przyjemny opór, który może być dozowany w zależności od jednego z trzech ustawień (standardowy, komfortowy, sportowy). Komfortowe zawieszenie też wcale nie musi być zawsze. Wystarczy użyć specjalnego przełącznika trybów w konsoli (Normal, Sport+, Track i Snow/Wet), aby poczuć, że auto zachowuje się nieco inaczej.
Najnowszy Ford Mustang bez względu na odmianę, zawsze wzbudzi ogromne emocje i zainteresowanie. Auto to współczesny muscle car w najczystszej postaci. Tradycyjnie kipi amerykańskim stylem typowym dla Mustangów, a przy tym został ubrany w designerskie akcenty retro przywodzące sentymenty. Wspomagacze jazdy można dezaktywować i zdać się na własne umiejętności, co tylko spotęguje frajdę i jezdne możliwości.

Źródło: Autokult, SuperAuto

Ciekawostki

  • Po 51 latach odkąd Ford Mustang w Europie był dostępny jedynie w formie plakatu, a na ulicy stawał się większym egzotykiem od Ferrari, zdecydowano się na oficjalną sprzedaż tego legendarnego modelu na Starym Kontynencie i również w Polsce, za co należy się im najwyższy szacunek i kwiaty od każdego fana motoryzacji. Ford Mustang stał się produktem globalnym i łatwo dostępnym.
  • Przyspieszenie do 100km/h w 4,8s, prędkość maksymalna 250 km/h, pojemność 4951 cm3, napęd na tył, katalogowe zużycie paliwa (miasto/trasa/średnie) – 21,1/9,1/13,5
  • Na wyposażeniu jest Launch Control (system kontroli startu) oraz Line Lock (system ułatwiający tzw. palenie gumy).

Dane
techniczne

5000

Pojemność silnika cm³

435

Moc silnika KM

1580

masa własna kg

6

ilość biegów

4

liczba miejsc